Staat het model en/of de kleur die je zoekt niet in de webwinkel? Neem gerust contact op met onze ‘echte’ winkel aan de Zwanestraat 29 in Groningen. Wij hebben slechts een klein deel van het assortiment online staan, maar alles kan opgestuurd worden. Ook met vragen over pasvorm kun je contact met ons opnemen. Door de combinatie winkel en webwinkel en omdat wij alle modellen aan hebben gezien en ook zelf dragen, kunnen we je goed en gericht advies geven.
Flared Hazen stone black – Mud jeans
€109,95
De Flared hazen van Mudjeans heeft een hoge taille en sluit strak om de bovenbenen om vervolgens in een flared pijp uit te lopen. In een mooi verwassen zwarte kleur.
De Mudjeans broeken zijn circulair gemaakt. Dat betekend dat ze niet alleen gemaakt zijn van een deel gerecyclede jeans en biokatoen maar dat ze ook zelf weer makkelijk gerecycled kunnen worden tot een nieuwe (mud) jeans.
96% katoen en 4% stretch.
De mudjeans Flared Hazen, heeft een stoere maar vrouwelijke uitstraling.
Let op: ze sluiten strak aan op je bovenbenen en zijn daardoor minder fijn als je stevige bovenbenen of knieën hebt.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.