Log in
Gratis verzending vanaf €150,00 - Duurzame bezorging - Snel en persoonlijk contact
Close
Open the top bar

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close

Webshop

Jurk Molly Macarena Pink – Margot

149,95

Groovy baby! Deze Margot jurk heeft alle sixties vrolijkheid gevangen in een geweldige jurk.

De Molly Macarena heeft een mouw die tot de elleboog valt, een mooie strik in de hals en langs de taille lopen schulpen in dezelfde stof.  Wederom weer een echte Margot jurk met verrassende details.

De grafische retroprint van deze jurk heeft spekjes roze, rood en oranje accenten. De mouw is afgezet in het rood en ook daar weer een leuk extra, in de vorm van een knoop.

Draag de jurk met een opvallende panty, of juist huidskleur. Of als het weer het toelaat, met blote benen.

Leuk in combinatie met de klompen van Clumpy’s

Deze mooie jurk is gemaakt van 92% Katoen & 8% elastane

Model valt op maat.

Het wasadvies voor deze is 30 graden fijn was en mag niet in de droger.

 

Margot maattabelBorstTailleLengte
Maat:
S42 cm38 cm95 cm
M44 cm40 cm95 cm
L46 cm42 cm96 cm
XL48 cm44 cm97 cm
XXL50 cm46 cm97 cm
Clear
Aantal
Merken:: Margot
SKUMargot-dre-01435-Multi
Categorie
Tags , , , , , , , , ,
Delen

Staat het model en/of de kleur die je zoekt niet in de webwinkel? Neem gerust contact op met onze ‘echte’ winkel aan de Zwanestraat 29 in Groningen. Wij hebben slechts een klein deel van het assortiment online staan, maar alles kan opgestuurd worden. Ook met vragen over pasvorm kun je contact met ons opnemen. Door de combinatie winkel en webwinkel en omdat wij alle modellen aan hebben gezien en ook zelf dragen, kunnen we je goed en gericht advies geven.

Back to top