Log in

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close

Webshop

Terrace garden dress daisies okergeel – Seasalt

44,98

Prachtige katoenen zomerjurk in zonnig geel. De Terrace garden jurk van Seasalt is de ultieme zomerjurk, met zakken, kuitlengte en een tailleband. De jurk is aangesloten van boven en loopt klokkend uit. Er zit een blinde rits aan de zijkant.

Mooi te combineren met Salt water sandals en een kort vestje voor de frissere dagen

Materiaal: 100% katoen (geweven, geen stretch)

Maten: 8/XS – 10/S – 12/M – 14/L – 16-XL – 18/XXL – 20/XXXL

Clear
Quantity
Merken:: Seasalt
Brands
SKUSeasalt-B-WM21861-19081-Oker
Category
Tags , , , , , , , ,
Share on

Leuk in combinatie met...

Beschrijving

SIZE68101214161820
Bust (cm)89.094.099.0104.0110.0116.0122.0
Bust (cm)84.089.094.099.0104.0110.0116.0
Bust (cm)89.094.099.0104.0110.0116.0122.0
Length (cm)113.0114.0115.0116.0117.5119.0120.5
Length (cm)119.5120.5121.5122.5123.5125.0126.5
Length (cm)120.5121.5122.5123.5125.0126.5128.0
Waist (cm)73.078.083.088.094.0100.0106.0
Waist (cm)68.073.078.083.088.094.0100.0
Waist (cm)73.078.083.088.094.0100.0106.0

Staat het model en/of de kleur die je zoekt niet in de webwinkel? Neem gerust contact op met onze ‘echte’ winkel aan de Zwanestraat 29 in Groningen. Wij hebben slechts een klein deel van het assortiment online staan, maar alles kan opgestuurd worden. Ook met vragen over pasvorm kun je contact met ons opnemen. Door de combinatie winkel en webwinkel en omdat wij alle modellen aan hebben gezien en ook zelf dragen, kunnen we je goed en gericht advies geven.

Back to top