Log in
Gratis verzending vanaf €150,00 - Duurzame bezorging - Snel en persoonlijk contact
Close
Open the top bar

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close

Webshop

Shirt boothals knit Bumblebee geel – Pretty Vacant

60,00

Shirt Boatneck Solid Bumblebee van het merk Pretty Vacant

Deze zomerse top met boot halslijn in bumblebee geel is een basic model met erg leuke details zoals het gebreide v patroon in het shirt.

Deze gebreide shirts van Pretty Vacant zijn bij Diezijner elk jaar weer populair. Wij snappen wel waarom. Het shirt is veelzijdig te dragen, is net wat gekleder dan een tricot shirt en door de knit kleed deze ook goed af en tekent hij niet.

De boothals en het patroon geeft de top een retro feel.

Materiaal: 60% katoen, 40% viscose

Clear
Aantal
Merken:: Pretty Vacant
SKUPretty Vacant-BOBUM-yellow
Categorie
Tags , , , , ,
Delen

Staat het model en/of de kleur die je zoekt niet in de webwinkel? Neem gerust contact op met onze ‘echte’ winkel aan de Zwanestraat 29 in Groningen. Wij hebben slechts een klein deel van het assortiment online staan, maar alles kan opgestuurd worden. Ook met vragen over pasvorm kun je contact met ons opnemen. Door de combinatie winkel en webwinkel en omdat wij alle modellen aan hebben gezien en ook zelf dragen, kunnen we je goed en gericht advies geven.

Back to top