Gratis bezorgen vanaf 150 euro Gratis verzending vanaf €150,-

Duurzaam bezorgen Duurzame bezorging

Persoonlijk contact Snel & persoonlijk contact

Aanbieding!

That same old favourite blouse Ditsy Floral rood – Emmy

62,97

Een Emmy design klassieker deze blouse met vintage feel. De Same old Favourite blouse, heeft plooitjes achter op de schouder en een korte pofmouwen. De kraag is perfect om onder een vestje te dragen tijdens koelere dagen.

Gemaakt van katoen voile in een ditsy bloemen print. Wit op een donkerrode achtergrond.

De blouse kan helemaal tot boven toe dicht geknoopt. Heeft een mooi vrouwelijk silhouette en genoeg ruimte om vrij in te bewegen.

Gekleed en toch lekker zomers in een kleur die eigenlijk het hele jaar door gecombineerd kan worden. Of je deze blouse nu helemaal in Emmy design styled of juist modern, hij kan altijd. Dat is zo fijn aan deze tijdloze ontwerpen.

Materiaal: 100% katoen voile uit Frankrijk

Productie: Litouwen

Emmy ontwerpt kleding met de flair van de jaren 20,30, 40 en 50tig met een pasvorm die past bij de hedendaagse vrouw. Maar haar maatvoering is wel vintage. Bekijk daarom goed de maattabel voor je besteld het kan best zo zijn dat je 1 of 2 maten groter moet nemen, dan dat je gewend bent bij andere kledingmerken.

 

Clear

Staat het model en/of de kleur die je zoekt niet in de webwinkel? Neem gerust contact op met onze ‘echte’ winkel aan de Zwanestraat 29 in Groningen. Wij hebben slechts een klein deel van het assortiment online staan, maar alles kan opgestuurd worden. Ook met vragen over pasvorm kun je contact met ons opnemen. Door de combinatie winkel en webwinkel en omdat wij alle modellen aan hebben gezien en ook zelf dragen, kunnen we je goed en gericht advies geven.

Andere suggesties…


De Diezijner webshop wordt verbouwd
Maar natuurlijk is de winkel gewoon bereikbaar via webshop@diezijner.eu en 0634569089 en kunnen we nog steeds alles opsturen. Groetjes Nynke, Tanja, Lotte en Mirjam