Log in
Gratis verzending vanaf €150,00 - Duurzame bezorging - Snel en persoonlijk contact
Close
Open the top bar

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close

Webshop

Sneaker Harrier Evergreen – Gola

89,95

Het model Harrier van het merk Gola in groen suède met details in gebroken wit. Deze iconische Gola sneaker voor dames is makkelijk te combineren met zowel een jeans als een jurk.

De Harrier is voor het eerst gemaakt in 1968 en maakt dit seizoen een comeback. De nieuwe kleurencombinatie doet denken aan de retro sportschoen uit de jaren 70 en aan de momenteel zeer gewilde Adidas Spezial Schoen. Deze veelzijdige dames sneaker kan worden gedragen bij diverse stijlen en voegt een sportieve en retro sfeer aan je look toe.

Buitenkant gemaakt van suède

Binnenkant gemaakt van synthetisch materiaal

Vallen goed op maat

Merken:: Gola
SKUgola-CLA192IN204-mist/white
Categorie
Tags , , , , , ,
Delen

Beschrijving

Staat het model en/of de kleur die je zoekt niet in de webwinkel? Neem gerust contact op met onze ‘echte’ winkel aan de Zwanestraat 29 in Groningen. Wij hebben slechts een klein deel van het assortiment online staan, maar alles kan opgestuurd worden. Ook met vragen over pasvorm kun je contact met ons opnemen. Door de combinatie winkel en webwinkel en omdat wij alle modellen aan hebben gezien en ook zelf dragen, kunnen we je goed en gericht advies geven.

Back to top