Log in
Gratis verzending vanaf €150,00 - Duurzame bezorging - Snel en persoonlijk contact
Close
Open the top bar

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close

Webshop

Deodorant blok palmarosa bio + vegan Lamazuna

12,50

Deze heerlijke deodorant van Lamazuna is gemaakt met natuurlijke ingrediënten. Het blokkeert de transpiratie niet maar zorgt er wel voor dat je zweet niet ruikt! Met dit kleine blokje kan je ongeveer 4 1/2 maand lang smeren, maar let goed op dat je bij warmer weer al gauw wat meer smeert aangezien het blokje dan ook makkelijker smelt. Kijk daarom of er bij hogere temperaturen een plekje in de schaduw is (of misschien wel in de koelkast) om ervoor te zorgen dat je zo lang mogelijk met deze deo kan doen.

Dit product is vegan en zero waste (en wordt gemaakt in Frankrijk! Très bien 😉 )

Clear
Aantal
Merken:: Lamazuna
SKUlamazuna-lamadeo2019-GEEN
Categorie
Tags , , , , , ,
Delen

Beschrijving

NATRIUMBICARBONAAT**, KOKOS NUCIFERA OLIE*, KAOLIEN**, CETEARYL TARWESTROGLYCOSIDEN**, HELIANTHUS ANNUUS ZAAD CERA**, CETEARYL ALCOHOL**, CYMBOPOGON MARTINI OLIE*, TOCOFEROL**, ASCORBYL PALMITAAT**, AZIJNZUUR**, CITRAL***, FARNESOL***, GERANIOL***, LIMONEEN***, LINALOOL***.

*Ingrediënten uit de biologische landbouw

** Ingrediënten van natuurlijke oorsprong

***Natuurlijk aanwezig in essentiële oliën

Staat het model en/of de kleur die je zoekt niet in de webwinkel? Neem gerust contact op met onze ‘echte’ winkel aan de Zwanestraat 29 in Groningen. Wij hebben slechts een klein deel van het assortiment online staan, maar alles kan opgestuurd worden. Ook met vragen over pasvorm kun je contact met ons opnemen. Door de combinatie winkel en webwinkel en omdat wij alle modellen aan hebben gezien en ook zelf dragen, kunnen we je goed en gericht advies geven.

Back to top