Log in
Gratis verzending vanaf €100,00 - Duurzame bezorging - Snel en persoonlijk contact
Close
Open the top bar

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close

Webshop

Spring Chicken Kerstbal – Old World Christmas

19,95

Kippetje tok kerstbal. Of is deze kip beter op zijn plek aan de paastak? Ik zeg gewoon laten hangen, want deze kip kan het hele jaar door toch?!

Tip: combineer de kippen kerstbal bijvoorbeeld met de trekkers en het konijn om een start te maken aan je kerstboom in boerderij thema. En later aan de paastak in combinatie met eitjes en mooie voorjaarsbloemen.

Al deze kerstballen zijn mondgeblazen in een mal.

Formaat: 10 X 8,10 X 5 (HxLxB)

Clear
Aantal
SKUOld World Christmas-Chicken Kerst-div
Categorie
Tags , , , , , , , , ,
Delen

Leuk in combinatie met...

Staat het model en/of de kleur die je zoekt niet in de webwinkel? Neem gerust contact op met onze ‘echte’ winkel aan de Zwanestraat 29 in Groningen. Wij hebben slechts een klein deel van het assortiment online staan, maar alles kan opgestuurd worden. Ook met vragen over pasvorm kun je contact met ons opnemen. Door de combinatie winkel en webwinkel en omdat wij alle modellen aan hebben gezien en ook zelf dragen, kunnen we je goed en gericht advies geven.

Back to top