Gratis bezorgen vanaf 150 euro Gratis verzending vanaf €150,-

Duurzaam bezorgen Duurzame bezorging

Persoonlijk contact Snel & persoonlijk contact

Mobielnummer (06) 345 69 089

Aanbieding!

Retro sandaal rosegold – Salt water sandals

Oorspronkelijke prijs was: €89,95.Huidige prijs is: €59,00.

Salt water sandaal model Retro, met een brede gevlochten voorkant in de kleur rosegold (subtiel glanzend roze)

Dit is een nieuwer model van salt water sandals, die je niet vaak tegenkomt. Maar wel ontzettend leuk is.

De  leren Salt water sandals kunnen in het water gedragen worden en kunnen op de hand gewassen worden met een zacht wasmiddel.

De schoenen blijven ontzettend mooi in het dragen, zomer na zomer, door de speciale finish van het leer en roestvrij gesp.

Artikelnummer: Salt-Water-812 SWretro rose23-rosegold Categorie: Tags: Merk:

Beschrijving

Salt water sandals zijn een product ontstaan in de oorlog, van het rest leer waar ze de leger laarzen voor de soldaten mee maakten werden deze sandalen gemaakt.

Een duurzaam en prachtig product. Je moet de schoenen passend op maat kopen, zodat het leer naar jouw voeten kan vormen. Eventueel kun je ze een nat maken en zo indragen om het sneller naar je voet te laten vormen. Maar meestal zitten ze direct heerlijk.

De Retro valt smaller dan het Original model. Net als met alle Salt water sandals zal de schoen door het dragen soepeler worden en kan deze in het water gedragen worden omdat proces te versnellen. Maar dit model adviseren wij niet voor een brede voet of hele hoge wreef. De sandaal zit goed als je tenen achter het gestikte randje blijven.

 

Extra informatie

Schoenmaat

36, 37, 38, 39, 40, 41/42